Uwolniono wiosnę z książek

Na wiosenne spotkanie w bibliotece w Woli Radłowskiej przybyła grupa przedszkolaków z miejscowego przedszkola wraz z wychowawczynią Renatą Czarną.    W czasie spotkania, zorganizowanego przez bibliotekarkę Barbarę Kogut, dzieci wysłuchały wierszyków o wiośnie, zaprezentowały radosne piosenki oraz „uwolniły wiosnę z książek”, szukając jej zwiastunów na kartach literatury dziecięcej.  Pani wiosna zostawiła w bibliotece magiczne pudełko, w którym znajdował się list – gazetowe kwiatki i zagadki dla dzieci. Na zakończenie wiosennego spotkania dzieci wysłuchały wiersza „O ślimaku co szukał wiosny”                i obdarowane zostały kolorowymi zakładkami do książek.

Filia biblioteczna w Woli Radłowskiej kierowana przez Barbarę Kogut ożywia swoją działalność, skupiając jej baczniejszą uwagę na różnorodną ofertę kulturalną. „Role przyjaźni w życiu człowieka”, „Świat zamknięty w książkach”, „Młodzież czyta dzieciom”, udział w ogólnopolskiej akcji „Tydzień bibliotek” oraz  „Akademia zręcznych rąk”, to tylko niektóre propozycje dla mieszkańców Woli Radłowskiej zaplanowane w obecnym roku czytelniczym.

Warto dodać, że biblioteka zorganizowała trzy zestawy komputerowe dla użytkowników z szybkim, szerokopasmowym dostępem do Internetu. W drugiej połowie kwietnia w bibliotece pojawią się kolejne nowości wydawnicze. Zapraszamy do Biblioteki!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.