Kody Legimi na kwiecień 2021

Kody do zarejestrowania w kwietniu już  dostępne. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy Czytelników po odbiór kodów  Legimi na kwiecień 2021. Kody można odebrać w bibliotece głównej oraz w filiach na terenie gminy.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną jest możliwy dzięki dofinansowaniu, które biblioteka otrzymała w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych – nabór II ze środków finansowych Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Trzy logotypy Biblioteki Narodowej - na czerwonym kwadracie biała korona pod nią otwarta książka, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, oraz Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - z lewej strony napisu czerwona lokomotywa widziana od frontu

Zakup usługi dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Co zrobić, aby korzystać z Legimi bez limitu?

1. Dostęp do zasobu Legimi mogą uzyskać zarejestrowani Czytelnicy biblioteki głównej oraz filii bibliotecznych.
2. Jeden czytelnik może otrzymać jeden kod do zarejestrowania w danym miesiącu.
3. Aby otrzymać dostęp do platformy należy przyjść do Biblioteki i odebrać darmowy kod. Biblioteka stwarza również możliwość przesłania kodu drogą elektroniczną. Kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa. Liczba kodów jest ograniczona.
4. Następnie trzeba założyć konto w serwisie Legimi na podstronie https://www.legimi.pl/rajska/ i podać otrzymany kod dostępu, pobrać darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie, zalogować się. Nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi ważny jest przez okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po kod na następny miesiąc należy zgłosić się ponownie do biblioteki. Kody na dany miesiąc wydawane są od pierwszego roboczego dnia miesiąca. E-booki można czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer. Kodów nie można odstępować ani odsprzedawać osobom trzecim.
5. Przed skorzystaniem z usługi należy zapoznać się z regulaminem.

W razie pytań w sprawach technicznych lub związanych z katalogiem można kontaktować się poprzez adres e-mail: support@legimi.com