„Hulajnoga Zuzia”- bajkowa seria dla dziewczynek

„Ta hulajnoga ma na imię Zuzia. Ma dwie różowe rączki i kółka, którymi uwielbia jeździć w nieznane. Bardzo ciekawi ją świat i kocha nowe przygody. Ciekawe co zaplanowała na dziś”.

Wszystkie dzieci, które są zainteresowane przygodami Zuzi zapraszamy do zapoznania się z książkami z nowej serii.

Seria ta oraz inne nowości dla dzieci zostały zakupione w ramach realizowanego w naszej bibliotece Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

„Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”

Nazwa zadania: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0” .