O pasjach życiowych

Miejski Klub Młodych Pasjonatów Książki spotkał się w radłowskiej bibliotece, by zapoznać  się z zawartością „Paczki literackiej”, otrzymanej przez bibliotekę w ramach ogólnopolskiej akcji promocji czytelnictwa. Podczas spotkania skupiono się na książce Roberta Janowskiego „Muzyka mojego życia” oraz audiobooku „Ja, urbanator”.

24 rozmowy Roberta Janowskiego z gwiazdami polskiej piosenki to opowieść o kulisach sukcesu i sławy. To osobista historia polskiej muzyki rozrywkowej. Zarówno z promowanej książki jaki i z zapisanej w formie elektronicznej historii życia i kariery Michała Urbaniaka muzyka jazzowego, kompozytora, klubowicze mogą zaczerpnąć ważne wskazówki jak można wyznaczać sobie cele życiowe oraz konsekwentnie dążyć do  realizacji swoich marzeń, pasji i życiowych planów.

Finałem spotkania była, poprowadzona przez nauczycielkę Agnieszkę Seremet, wspólna dyskusja dotycząca właściwych wyborów w życiu młodego człowieka.

 

    

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Rozmiar czcionki
Włącz kontrast