Wystawa Daniela Kopacza

W Gminnym Centrum Kultury w Żabnie odbył się wernisaż wystawy prac naszego fotografa z Siedlca Daniela Kopacza. Gość w ciekawy sposób opowiedział o swojej pasji, a prezentacja multimedialna, pokazująca bogactwo fauny i flory radłowskiej ziemi dopełniła całości.

Spotkanie rozpoczęło się krótką prezentacją multimedialną połączoną z nastrojową muzyką. Później autor opowiedział o okolicznościach powstania zdjęć, zdradził, w jakich miejscach je wykonał oraz krótko przedstawił głównych „bohaterów” swoich prac.

Prezentowane zdjęcia wykonane były miedzy innymi w lasach radłowskich, starych dorzeczach Dunajca oraz w pobliskich miejscowościach: Brzeźnicy, Siedlcu, Sanoce, Budźbowej oraz Niwce. Każde z prezentowanych zdjęć pokazywało, ile potrzeba przygotowań, zabiegów, czasu i cierpliwości, by uchwycić jeden, króciutki moment który sprawi, że fotografia będzie wyjątkowa i zachwycająca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.