Na jagody z teatrzykiem Gąska

W ramach programu dotacyjnego „Partnerstwo dla książki” 2022, Filia Biblioteczna w Biskupicach Radłowskich realizuje zadanie pn. „Działania animujące czytelnictwo w Miejsko – Gminnej Bibliotece w Radłowie oraz w jej Filiach”.

Działanie projektowe obejmować będzie spotkanie z przedszkolakami dotyczące twórczości Marii Konopnickiej. Z tej okazji teatrzyk kukiełkowy „Gąska”, działający przy Kole Gospodyń Wiejskich, zaprezentuje przedstawienie, którego scenariusz opracowano w oparciu o książkę Marii Konopnickiej „Na jagody”.

Spotkanie odbędzie się 22 września (czwartek) 2022 r., o godz. 10:00 w siedzibie biblioteki.

„Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury-państwowego funduszu celowego”