Aktualności

Tomek Kamiński w Radłowie

Zapraszamy na klimatyczny koncert Tomka Kamińskiego, któremu towarzyszyć będą dwaj znakomici muzycy: Maciej Olesiński (gitara) i Marcin Grabowski (kontrabas).

Tło do muzycznych prezentacji stanowić będzie prezentowana w bibliotece wystawa malarstwa Krystyny Wigurskiej. WSTĘP WOLNY!

***
Informacja o ochronie danych osobowych (RODO)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informujemy, że:

udziału w koncercie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na umieszczenie zdjęć i filmów zawierających wizerunek osób zarejestrowanych podczas imprezy w dniu 28 maja 2018 r. oraz na bezpłatne wykorzystanie jego wizerunku na materiałach informacyjnych dotyczących imprezy, takich jak strona internetowa biblioteki oraz jej partnerów, plakaty, ulotki oraz inne materiały w formie elektronicznej i drukowanej.