Spotkanie z Grażyną Zielińską – polską aktorką teatralną i filmową

12 września (środa) 2018 roku o godz. 17:00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej  w Radłowie odbędzie się spotkanie z aktorką Grażyną Zielińską. Moderatorem spotkania będzie Dariusz Rekosz, animator kultury, autor książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Grażyna Zielińska urodziła się  we Wrocławiu, tu ukończyła wrocławską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Obecnie mieszka w Płocku i pracuje w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego. Najbardziej charakterystyczne role naszego gościa to Zofia Steć, czyli babka zielarka z serialu „Ranczo” oraz bufetowa z serialu „Na dobre i na złe”. Na „szklanym ekranie” zadebiutowała w serialu „13 posterunek”, następnie był serial „Miasteczko”. Rola mamy Mareczka w „Na dobre i na złe” została napisana na jeden odcinek, jednak przygoda ze szpitalem w Leśnej Górze trwa już 18 lat. Grażyna Zielińska gra role drugoplanowe  i epizodyczne, to dzięki nim jest zapamiętywana przez publiczność.

Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani” II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

                                                                                                          Zapraszamy. Wstęp bezpłatny!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Rozmiar czcionki
Włącz kontrast