Spotkanie z Anną Janko

Autorskie spotkanie z Anną Janko dla młodzieży gimnazjalnej z terenu gminy Radłów. Lekcja literacka odbyła się w ramach zadania „Z gwiazdami zaczytani” I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Wieczór w samo południe…

Mogło się nie udać? Mogło być nudno, zbyt poważnie. Ale się udało – doskonała publiczność, piękne ballady młodych artystów. Najserdeczniej dziękuję za ten dzień w Radłowie. Anna Janko. (Wpis do kroniki biblioteki).

Bardzo mądre, potrzebne i pouczające spotkanie dla młodzieży z literatką i poetką z Warszawy. A. Janko nie tylko przejmująco opowiedziała o swojej najgłośniejszej książce „Mała zagłada”, ale również znakomicie promowała własną twórczość. Zwróciła się też do młodzieży, by sensownie wykorzystywała wolny czas, wypełniając go m.in. kontaktem z dziełami literackimi.

Oprawę muzyczną spotkania zapewnił duet: Marzena Rendak (vocal) i Piotr Laska (piano), który muzycznie zauroczył pisarkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Rozmiar czcionki
Włącz kontrast