Przedszkolaki na wystawie prac kolegi- Oskara Leśniowskiego

W poniedziałkowe przedpołudnie bibliotekę odwiedziły starszaki z przedszkola w Radłowie, które wraz z paniami Sylwią i Izą przyszły zapoznać się z pracami plastycznymi swojego kolegi- Oskara Leśniowskiego. Dzieciom bardzo podobały się obrazy Oskara i wiele z nich zainspirowały do własnych, twórczych, malarskich odkryć. Poza wystawą obrazów przedszkolaki obejrzały prezentowane w bibliotece lalki w pięknych, włóczkowych sukniach wykonanych na szydełku i zapoznały się z kolekcją ptaków pana Andrzeja Kwapniewskiego, która na stałe przysiadła na bibliotecznych półkach.
Podziwianie wystawy zakończyło wspólne zdjęcie i słodycze, które bardzo ucieszyły dzieci. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zachęcamy wszystkich do tak twórczych pasji.Zdjęcie przedstawia grupę przedszkolaków wraz z opiekunkami na tle prezentowanej wystawy obrazów.