Aktualności

Pokaz mody bajkowych postaci


W czasie ferii zimowych w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Radłowie odbył się „Pokaz mody bajkowych postaci”. Na chwilę przenieśliśmy się do zaczarowanej krainy bajek i baśni, aby spotkać się z: Elsą, Kaczką Dziwaczką, Piratem z Nibylandii, Księżniczką, Supermenem, Batmanką, Żółwiem Ninja, Skye’em, Pomocnikami wróżki, Mikołajkiem.

Wszyscy uczestnicy pokazu wykazali się dużą pomysłowością i odwagą oraz bardzo ładnie zaprezentowali wybrane przez siebie postacie bajkowe. Wybór najlepszych prezentacji  był bardzo trudny,  ostatecznie nagrody książkowe otrzymali: Kaczka Dziwaczka, Księżniczka i Superman.

W czasie spotkania wróżka przeczytała dzieciom bajkę i zaprosiła do wspólnej piosenki. Wszyscy głośno zaśpiewali:  Książka przyjaciel człowieka / Książka na ciebie tu czeka / Z książką nie grozi ci nuda / Z książką wszystko się uda.

Uczestnicy bajkowego pokazu: Julia Szczupał, Karolina Baran, Emilia Malik, Szymon Malik, Zuzanna Choczyńska, Kacper Choczyński, Wiktoria Kuta, Zuzanna Pajdo, Alina Bojdo, Krzysztof Bojdo , Kamil Bojdo.