Prof. dr hab. Władysław Kędzior odwiedził bibliotekę

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi (5.04.2023r.) Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. prof. Franciszka Ziejki odwiedził prof. dr hab. Władysław Kędzior.

Profesor przekazał bibliotece niezwykłą publikację, upamiętniającą Jubileusz 50-lecia swojej pracy zawodowej, w której zebrano m.in. liczne wspomnienia, listy gratulacyjne oraz podziękowania, za wiele lat ofiarnej pracy Pana Profesora na rzecz Wspólnoty Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Do zbiorów radłowskiej książnicy Profesor podarował również kilkanaście książek Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Profesorowi za wizytę, rozmowę o dawnym i współczesnym Radłowie, wdzięczni jesteśmy za książkowe dary i miłą rozmowę.

Dowodem naszej wdzięczności było przekazanie Profesorowi lokalnej publikacji pt. „Dwójką i krajem” autorstwa Joanny Kurtyki oraz najnowszego wydania Kwartalnika Informacyjnego Ziemi Radłowskiej „Radło”.