Portrety czytelnikom

Fotograficzne wyróżnienie czytelników

Filia biblioteczna w Woli Radłowskiej, kierowana przez Barbarę Kogut,  w oryginalny sposób, wyróżniła najaktywniejszych czytelników. Dla Angeliki Cebuli, Anety Górowskiej, Gabriela Kusiora i Małgorzaty Falisiewicz, biblioteka przygotowała sesję fotograficzną z książką, zrealizowaną w miejscowej pracowni fotograficznej  „W obiektywie Tatiany”, kierowanej przez Tatianę Szwiec.

Wyróżnieni czytelnicy, to osoby, które książkę cenią sobie nade wszystko. Systematycznie odwiedzają bibliotekę, chętnie uczestniczą w organizowanych imprezach kulturalnych i bardzo zależy im na rozwoju biblioteki i dobrym jej zaopatrzeniu w nowości wydawnicze. Czytelnikom gratulujemy pamiątkowego wyróżnienia i w dalszym ciągu życzymy tak wspaniałego kontaktu nie tylko z książką, ale również z biblioteką.

Pani Tatianie Szwiec przekazujemy wyrazy wdzięczności za wyjątkowe i pomysłowe ujęcia niezwykłych czytelników i poświęcony im czas.

Fot. Tatiana Szwiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.