Pan Poeta i jego ptasia menażeria

Ależ było bajkowo, kolorowo, zabawnie! Morze balonów falowało aż po sufit, żółte walizki były pełne niespodzianek, a Dzieci przebrały się nie do poznania.

Takie było spotkanie w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. prof. Franciszka Ziejki w Radłowie z Panem Poetą  – bajkopisarzem piszącym wspaniałe, edukacyjne bajki dla dzieci.

Razem z Panem Poetą – Michałem Capińskim, w żółtych walizkach przybyli do naszej biblioteki bohaterowie ptasiej serii:  kura, wróbel, kruk, kaczka, paw, sowa, którzy przenieśli dzieci do świata fantazji, książek, wyobraźni.

Po wspaniałym, zabawnym, pełnym wrażeń spotkaniu przedszkolaki z Radłowa, Niwki i Zdrochca wraz z wychowawcami opuszczały bibliotekę z mnóstwem pozytywnych emocji.
Dzieci zapewniły, że będą sięgać po książki Pana Poety, a my polecamy najmłodszym „Ptasią serię”, którą będzie można wypożyczyć w naszej bibliotece.

PROJEKT FINANSOWANY Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W RAMACH 5. EDYCJI BUDŻETU OBYWATELSKIEGO.

Fot. Anna M. Kędzior