Aktualności

Legimi – wznowienie usługi

Drodzy Czytelnicy, w czerwcu kończy się realizacja projektu pn. “Zakup usługi dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowany ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Cieszymy się, że usługa cieszyła się dużym zainteresowaniem i że przez pół roku mogliśmy dostarczać Państwu kody Legimi. Równocześnie informujemy, że czynimy starania, aby kontynuować usługę w naszej bibliotece. O wznowieniu usługi Legimi będziemy Państwa informować.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną był możliwy dzięki dofinansowaniu, które biblioteka otrzymała w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych – nabór II ze środków finansowych Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

 

 

Trzy logotypy Biblioteki Narodowej - na czerwonym kwadracie biała korona pod nią otwarta książka, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, oraz Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - z lewej strony napisu czerwona lokomotywa widziana od frontu

Zakup usługi dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.