Aktualności

Dzień Pluszowego Misia

Biblioteka Publiczna w Biskupicach Radłowskich była organizatorem, już po raz kolejny, uroczystych obchodów „Dnia Pluszowego Misia”. Było barwnie, edukacyjnie, humorystycznie i bardzo wesoło.

Grupa seniorów ze „Złotego kręgu” przedstawiła sztukę teatralną pt. „Urodziny u Misia”. Już na korytarzu dzieci zapraszał do zabawy „misiowy” plakat, jak również misie – maskotki przyniesione przez przedszkolaków oraz pomysłowe misiowe opaski na głowę, wykonane przez panie przedszkolanki.

Po występach seniorzy świetnie bawili się z dziećmi śpiewając i tańcząc przy ulubionych misiowych piosenkach. Jak na urodzinach bywa nie zabrakło też życzeń dla „misia” i tortu ze słodyczami.

Urodziny „misiowe” upłynęły w bardzo sympatycznej i wesołej atmosferze. Dostarczyły wszystkim dzieciom wielu zabawnych wrażeń, a dorosłym występującym w roli aktorów, słodkich wspomnień chwil z dzieciństwa.

Dziękujemy przedszkolakom i dzieciom za dobrą i wesołą zabawę, a aktorom – seniorom za twórczą pracę. Jesteście znakomici.

Podziękowania należą się też pani Marcie Ziejka za okazaną pomoc przy realizacji projektu.

Wykonawcy przedstawienia: Stanisława Tracz (sufler), Maria Zielińska (Misiu), Lucyna Kosman (Kocur), Barbara Ziejka (Pajacyk), Marta Ziejka (scenografia) i Marta Marcinkowska (Lala).