Biblioteka Marcinkowice. Rodzinne odwiedziny biblioteki

Bardzo nas ucieszyli Katarzyna i Sebastian Klimkowie, którzy rodzinnie przybyli do naszej biblioteki.

Oliwier (stały czytelnik biblioteki) ponownie bierze udział w nowej odsłonie projektu czytelniczego dla dzieci „Mała książka – wielki człowiek”. Do akcji czytelniczej również dołączył jego brat Igorek, który po raz pierwszy zobaczył bibliotekę.

Młodzi czytelnicy otrzymali od biblioteki atrakcyjne wyprawki czytelnicze: książki, Karty Małego Czytelnika i zakładki do książek.

Bardzo dziękujemy za miłe, rodzinne spotkanie. Jesteśmy pełni podziwu z jaką dbałością rodzice pielęgnują kontakt swoich dzieci z książką.

Tekst i fot. Zbigniew Marcinkowski