Autorski wieczór z Arturem Andrusem

W siedzibie radłowskiej biblioteki odbyło się spotkanie ze znanym i cenionym artystą – Arturem Andrusem. Gość, w sposób interesujący i humorystyczny, opowiadał o swojej działalności, kontaktach z innymi artystami i planach na przyszłość. Spotkanie było też okazją do promocji interesującej książki, tematycznie  związanej z artystami: Marią Czubaszek i Wojciechem Karolakiem. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję nie tylko do bezpośredniego kontaktu z artystą, ale też zadawania licznych pytań. Całość, półtoragodzinnego autorskiego wieczoru, okraszona została przez A. Andrusa wysmakowanym humorem i licznymi, zabawnymi anegdotami.

Artur Andrus (ur. w Lesku) –  dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy, aktor, pisarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer. Dziennikarz radiowy, Mistrz Mowy Polskiej. Za swoją artystyczną działalność wyróżniony prestiżowymi nagrodami.

Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa zadania: „Spotkania z kulturą bliską i daleką”, 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Rozmiar czcionki
Włącz kontrast