Zakończenie XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

Nasze coroczne święto dobiegło końca, a odbywało się w tym roku pod hasłem „Biblioteka- miejsce na czasie”.

O tym, czym jest czas można prawić długo, zapewne jest najbardziej deficytowym towarem „naszych czasów”. U nas ciągle jest dostępny- w ilości odpowiedniej dla każdego, bo biblioteka to nie jedynie miejsce, w którym wydaje się i zwraca książki. To miejsce, gdzie „mamy czas”- żeby porozmawiać, spotkać się, pobyć ze sobą, gdzie coś się dzieje.

A wydarzyło się w Tygodniu Bibliotek sporo:

10 maja odbył się Gminny Konkurs dla Przedszkolaków, 13 maja odwiedziła nas autorka „Arabskiej Sagi”- Pani Tanya Valko, w międzyczasie nagrody odbierali wyróżnieni czytelnicy, których galerię prezentujemy poniżej. Do końca maja można także podziwiać ikony malowane przez Panią Annę Kędzior z Niwki- zachęcamy.
Serdecznie dziękujemy również za okazywaną życzliwość i miłe gesty. Cieszymy się, że czytelnicy doceniają nasze zaangażowanie, to sprawia, że „się chce”.

Radłowskie biblioteki to z pewnością miejsca „na czasie”, gdzie dla każdego czytelnika znajdziemy coś odpowiedniego.