XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. prof. Franciszka Ziejki w Radłowie

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna im. prof. Franciszka Ziejki w Radłowie zaprasza do świętowania XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

8.05.2023 – Udział bibliotekarzy w uroczystej akademii z okazji Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek w Zespole Szkół w Radłowie.

10.05.2023 – Spotkanie przedszkolaków z Panią Teresą Padło w ramach cyklu „Radłowianie z pasją”.

11.05.2023 – Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-II dotyczący twórczości Aleksandra Fredry i Stanisława Jachowicza.

Wystawa lalek, które prezentują ubranka własnoręcznie wykonane na szydełku przez Panią Teresę Padło.

Wyróżnienia Czytelników za osiągnięcie wysokich wyników w czytelnictwie.

17.05. 2023 – Spektakl promujący czytelnictwo pt. „Na tropie afery, gdzie podziały się litery?” w wykonaniu aktorów z Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa.

25.05. 2023 – Spotkanie z Sabiną Jakubowską autorką książki pt. „Akuszerki”.