Wystawa upamiętniająca twórczość ludową ś.p. Stanisława Domareckiego PTAKI W DREWNIE

Stanisław Domarecki (1950-2020).

Twórca ludowy, rzeźbiarz, kucharz, kolekcjoner, kowal, sportowiec, prezes Stowarzyszenia START, założyciel grupy „Włóczykije”.

Od lat współpracował z Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie oraz z Urzędem Miejskim. Zawsze chętny do pomocy przy organizacji różnych imprez gminnych.

Jeszcze w okresie ferii prowadził warsztaty z dziećmi, przygotowywał w bibliotece wystawę swoich prac. Do końca aktywny i zaangażowany.

Cześć Jego pamięci.

Wystawa czynna w godz. pracy biblioteki.

Od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 oraz w soboty od godz. 8.00 do godz. 16.00.

Wystawie towarzyszy prezentacja prac wykonanych przez dzieci w czasie ferii, podczas warsztatów plastycznych z twórcą ludowym Stanisławem Domareckim w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie.

Wstęp wolny. Zapraszamy