AktualnościFilia w Wał-Rudzie

Tydzień Bibliotek w Filii Wał-Ruda już za nami

Tydzień Bibliotek w Filii Wał-Ruda już za nami – był to naprawdę wyjątkowy czas!

W miniony tydzień biblioteka tętniła życiem. Czytelnia zamieniła się w „Biblioteczną Kawiarenkę”, gdzie można było porozmawiać przy kawie lub herbacie.

Odwiedziły mnie również przedszkolaki z Publiczne Przedszkole w Zabawie. Było zwiedzanie, zabawy, pierwsze kroki w świecie książek i mnóstwo radości. Szczególnie cieszy fakt, że dzieci wróciły później z rodzicami, by wypożyczyć swoje książki.

Nie zabrakło także wyróżnień dla Najaktywniejszych Czytelników 2025 roku – serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Były również słodkie i miłe niespodzianki dla odwiedzających bibliotekę w tych dniach.

Dziękujemy wszystkim za obecność, uśmiech i wspólne świętowanie.