Trzydzieści pięć lat wśród woluminów

Koleżanka Barbara Kogut – długoletnia kierownik Filii bibliotecznej w Woli Radłowskiej w latach 1983-2018 przeszła na zasłużoną emeryturę. Podczas okolicznościowego spotkania dziękowano jej za długoletnią pracę oraz pełną fantazji promocję czytelnictwa. Spotkanie było też okazją do wspomnień i miłych podsumowań działalności Biblioteki w Woli Radłowskiej.   

Serdecznie dziękujemy kol. Basi Kogut za wieloletnią troskę o stan czytelnictwa. Poziom pracy i tworzone dobro wokół siebie zapamiętamy na zawsze, a 35-letnia historia zacnej biblioteki  zapisze się na trwale w historii Woli Radłowskiej. Spotkanie było też okazją do symbolicznego ukłonu za tworzenie i wypełnianie  przez ponad trzy dekady zawodu bibliotekarza w sposób wyjątkowy, służąc swoim czytelnikom radą i pomocą, dzięki czemu, biblioteka była miejscem tętniącym życiem.

 Naszej Koleżance życzymy dobrego zdrowia i pełnej satysfakcji z niezwykle pięknie wypełnionego życia pracą i służbą drugiemu człowiekowi.

 

             

           

 

                                              

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Rozmiar czcionki
Włącz kontrast