Trzydzieści pięć lat wśród woluminów

Koleżanka Barbara Kogut – długoletnia kierownik Filii bibliotecznej w Woli Radłowskiej w latach 1983-2018 przeszła na zasłużoną emeryturę. Podczas okolicznościowego spotkania dziękowano jej za długoletnią pracę oraz pełną fantazji promocję czytelnictwa. Spotkanie było też okazją do wspomnień i miłych podsumowań działalności Biblioteki w Woli Radłowskiej.

Serdecznie dziękujemy kol. Basi Kogut za wieloletnią troskę o stan czytelnictwa. Poziom pracy i tworzone dobro wokół siebie zapamiętamy na zawsze, a 35-letnia historia zacnej biblioteki  zapisze się na trwale w historii Woli Radłowskiej. Spotkanie było też okazją do symbolicznego ukłonu za tworzenie i wypełnianie  przez ponad trzy dekady zawodu bibliotekarza w sposób wyjątkowy, służąc swoim czytelnikom radą i pomocą, dzięki czemu, biblioteka była miejscem tętniącym życiem.

Naszej Koleżance życzymy dobrego zdrowia i pełnej satysfakcji z niezwykle pięknie wypełnionego życia pracą i służbą drugiemu człowiekowi.