Aktualności

Spotkanie autorskie z Jackiem Pałkiewiczem

„Żyłem bez granic i nieraz myślę, że moje istnienie można zaliczyć do arcydzieła sztuki, które stawia mnie w szeregu obłędnie uprzywilejowanych. Niczego nie dostałem w spadku, byłem menedżerem własnego sukcesu, osobiście kreśliłem scenariusz mojej egzystencji. Twierdzę, że życie daje każdemu tyle, ile sam ma odwagę sobie wziąć, a ja nie zamierzam zrezygnować z niczego, co mi się należy.”

 -Tak sam o sobie napisał na okładce książki „Palkiewicz.com” autor spotkania Pan Jacek Pałkiewicz i wszystko to jest prawdą. A o niesamowicie bogatym i arcyciekawym życiu opowiedział  w piątkowe popołudnie 20 października w radłowskiej bibliotece.

Spotkanie po mistrzowsku poprowadziła dziennikarka Pani Marta Tutaj, a refleksyjną oprawę muzyczną zapewnił zespół „Trzy Elementy” w osobach Rafała Traczyka, Łukasza Burgieła i Szymona Filarskiego.

Miło było nam gościć Pana Zbigniewa Mączkę – burmistrza Radłowa, Pana Piotra Kaperę – przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Radłów, radnego powiatu tarnowskiego – Pana Marka Podrazę wraz z małżonką oraz Dyrektor GCKiC w Radłowie – Panią Barbarę Marcinkowską. Szczególnie jednak cieszyliśmy się z licznego udziału mieszkańców i przyjaciół biblioteki. Każdy z przybyłych przekonał się osobiście jak wspaniałe było to spotkanie, a ci którzy w nim nie uczestniczyli będą mogli zapoznać się z obszerniejszą relacją w najbliższym numerze kwartalnika „Radło”. 

 

Spotkanie odbyło się w ramach Programu „Partnerstwo dla książki 2023”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.