Aktualności

Pół tysiąca nowych książek dla dzieci

Z myślą o najmłodszych czytelnikach Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Radłowie jest bogato zaopatrzona w księgozbiór z zakresu literatury dziecięcej. Tylko w zeszłym roku,                 w ramach realizowanego zadania budżetu obywatelskiego, księgozbiór dla dzieci wzbogacony został o blisko pół tysiąca książek.

Wśród nowości znajdują się pozycje pięknie wydane, ciekawe, wartościowe, bogato ilustrowane, polecane przez specjalistów, odpowiednie dla każdego wieku. Wśród nich można znaleźć m.in.: bajki, baśnie, legendy, lektury szkolne, książki popularnonaukowe z różnych dziedzin wiedzy. Są też opowiadania dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z książką z serii: Czytam samodzielnie, Pierwsze czytanki itp. Bogato wydane i ilustrowane serie wydawnicze z różnych dziedzin wiedzy dla dzieci i młodzieży czekają.

Zachęcamy rodziców wraz z dziećmi do odwiedzin biblioteki i skorzystania z szerokiej oferty księgozbioru. Wolny dostęp do półek, jak również specjalnie wyeksponowane nowości wydawnicze pozwolą dzieciom na bliski kontakt z nowymi, pięknie wydanymi, kolorowymi książkami.