Niezapomniany wieczór z Barcisiem

Nasze miasteczko gościło znanego i cenionego aktora filmowego i teatralnego Artura Barcisia. Gość spotkania znany szerszej publiczności przede wszystkim z ról w „Dekalogu” „Znachorze”, „Miodowych latach” oraz „Ranczu” opowiedział publiczności zgromadzonej w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie o pracy na planie filmowym, o swoich rolach, o życiu i drodze do aktorstwa. Jak przystało na Ambasadora Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”

A. Barciś zachęcał do sięgania po literaturę, do obcowania z książką, zaznaczając, że dla niego książka ma szczególne znaczenie. Na zakończenie A. Barciś zaśpiewał piosenkę ze swojego repertuaru „Dykcja” pokazując tym samym jak ważna dla aktora jest prawidłowa wymowa. Owacjami na stojąco radłowska publiczność podziękowała za to niezwykłe, pełne humoru spotkanie.

Spotkanie odbyło się w ramach zadania „Z gwiazdami zaczytani”, realizowanego i finansowanego przez I edycję Budżetu Obywatelskiego Małopolski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Rozmiar czcionki
Włącz kontrast