Nowe skarby w skrzynce geocaching w radłowskiej bibliotece

Wszystkim zainteresowanym przesyłam informacje co do przedmiotów podróżnych jakie odwiedzają w tym momencie naszą bibliotekę i są właśnie w skrzyni 🙂

1. Laban (to jego nazwa). Pochodzi z Norwegii, przebył przeszło 20 tysięcy kilometrów przez kilka krajów, a jego celem jest dotarcie do Rosji.

2. Przedmiot stworzony przez właściciela na drukarce 3D, wyruszył z Holandii. Przebył dotychczas 12 tysięcy kilometrów, a jego celem jest spotkanie jak największej ilości graczy i skrzynek 🙂

1. I na koniec rybka- która chce dotrzeć i zobaczyć wieżę Eiffla. Zanim znalazła się w naszej bibliotece odbyła naprawdę imponującą podróż – prawie 60 tysięcy kilometrów, przez 3 kontynenty   (m.in. była na wyspie Svalbard, Singapurze, Islandii czy Malcie)

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Arek Tomaszek- pomysłodawca skrytki geocaching w radłowskiej bibliotece.

Tekst i zdjęcia Arek Tomaszek