Narodowe Czytanie – pieczęć i okolicznościowe kartki z kancelarii Prezydenta RP

Z kancelarii Prezydenta RP dotarła do naszej biblioteki pieczęć wraz z okolicznościowymi kartkami z okazji tegorocznej odsłony „Narodowego Czytania”

Okolicznościowa pieczęć posłuży do składania pamiątkowego stempla na przyniesionych przez mieszkańców egzemplarzach „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza, jak również tych znajdujących się w zbiorach bibliotecznych.

Zapraszamy mieszkańców, czytelników,  przyjaciół biblioteki do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania, która odbędzie się w sobotę 3 września o godz. 10.00 w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej im. prof. Franciszka Ziejki w Radłowie.

W czasie spotkania wystąpi Zespół Regionalny „Biskupianie” natomiast o epoce romantyzmu i genezie powstania „Ballad i romansów” opowie pani Elżbieta Wiśniewska  – Woźniczka.

Serdecznie zapraszamy.