Malarstwo Dudy i muzyka Presleya

Na spotkanie pod nazwą „Ratusz pełen kultury” złożyły się: otwarcie wystawy „Malarstwa na korze” Edwarda Dudy z Krakowa, prezentacja wiersza Józefa Olchawy „W radłowskim parku”, w wykonaniu Kacpra Gajdura, interesujące słowa o książce Agnieszki Seremet oraz koncert Andrzeja El Gduli z Krakowa, który od lat na scenie wciela się w postać Elvisa Presleya i  w sposób niezwykle subtelny interpretuje utwory legendarnego króla rock and rolla.

Goście spotkania zwrócili się w szczególności do młodzieży, by pomimo wielu trudności życiowych, dostrzegać, rozwijać swoje talenty oraz spełniać własne marzenia i pasje. W spotkaniu wzięła udział młodzież i nauczyciele z Zespołu Szkół i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie, a także mieszkańcy miasta i gminy Radłów. Organizatorem spotkania było Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie, a sponsorem oprawy muzycznej Jerzy i Grzegorz Piotrowscy z Zabawy – właściciele firm: Les-Drób, Hotel i Gospoda Szlachecka w Niedomicach. Bardzo dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Rozmiar czcionki
Włącz kontrast