Mała książka – wielki człowiek: kolejni zdobywcy wyprawek czytelniczych

Krasnal w krzywej czapce ma pełne ręce roboty. Zabrał na swój statek kolejną grupę młodych podróżników, chcących żeglować po oceanie wyobraźni i spragnionych przygód.

Z radością powitaliśmy w naszej bibliotece kolejnych przedszkolaków, którzy odebrali wyprawki czytelnicze.
A byli to:  Lenka Bysiek, Amelia Śliwa, Tomasz Stefanowicz, Lenka Kurtyka, Tadeusz Mikuś, Mateusz Łoboda, Daria Brońska, Paweł Łukański, Igor Pyrczak, Antoś Kumięga, Emilka i Mikołaj Żmuda oraz Marcel Kosiarski.

Część dzieci zapoznała się już z biblioteką i brała udział w poprzedniej edycji akcji „Mała książka – wielki człowiek” ale niektóre dopiero zaczynają swoją wielką przygodę z czytaniem.

Niech dzieci bezpiecznie i szczęśliwie żeglują po oceanie wyobraźni a krasnal w krzywej czapce może będzie sternikiem w tej podróży. Dzięki Instytutowi Książki – organizatorowi akcji „Mała książka – wielki człowiek” mogą wraz z krasnalem przeżywać ciekawe przygody, rozwijać swoją wyobraźnię i doświadczać radości czytania.
Zachęcamy rodziców wraz z dziećmi do odwiedzin naszej biblioteki, zapoznania się z księgozbiorem, włączenia się do grona czytelników i odebrania darmowej wyprawki czytelniczej.

Wszystkim zdobywcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do częstych odwiedzin w naszej bibliotece.