John Puchala i Edward Smoleń  – darczyńcy wartościowych publikacji

Przyjaciele biblioteki, zamieszkali w USA , urodzeniem związani z ziemią radłowską, pan John Puchala i pan Edward Smoleń, przekazali w darze Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Radłowie  ok. 200 wartościowych anglojęzycznych publikacji. Wśród darów książkowych są piękne kolorowe albumy, z zakresu religii, historii, muzyki, sportu. Książki  zachwycają  piękną szatą graficzną. Wyeksponowane w radłowskiej bibliotece przyciągają wzrok i budzą zainteresowanie wśród czytelników. Na pewno będą przydatne  osobom, które chcą podszlifować swój angielski, jak również tym, którzy na co dzień obcują z literaturą. Książki są dostępne dla czytelników w bibliotece głównej oraz w filiach bibliotecznych na terenie gminy. Zachęcamy do sięgania po te wartościowe i ciekawe dzieła.

Dziękujemy za ten cenny dar, za kontakt telefoniczny z biblioteką i dobre słowo zza oceanu. Szczególnie dziękujemy za osobiste wizyty w bibliotece przy okazji pobytów w naszym kraju.