Inauguracja projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”

W sobotnie popołudnie 17 lutego 2018 r. w Domu Kultury w Biskupicach Radłowskich rozpoczęto realizację zadania „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”. Projekt w całości finansowany jest ze środków Budżetu Województwa Małopolskiego, w ramach II Edycji Budżetu Obywatelskiego. Pierwsze  wydarzenie kulturalne przygotowano z myślą o najmłodszych uczestnikach projektu – dzieciach z terenu gminy. Na spotkanie zaproszono aktorów ze Studia Fama w Dębicy, którzy przez ponad dwie godziny realizowali barwny show dla dzieci przeplatany zabawami, tańcami i  konkursami. Uczestnikom wydarzenia dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę.

Wszystkim, którzy oddali głos na zadanie „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”, serdecznie dziękujemy!