Aktualności

IBUK Libra

W ramach upowszechniania czytelnictwa i poszerzenia oferty bibliotecznej Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna zapewnia Czytelnikom na platformie IBUK Libra bezpłatny dostęp do elektronicznych publikacji naukowych i popularnonaukowych.

Ibuk Libra to wirtualna czytelnia Wydawnictwa Naukowego PWN z całodobowym dostępem on – line do bogatego wyboru publikacji z zakresu: prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych. Również dostępnych jest wiele publikacji dla dzieci i młodzieży, sporo literatury faktu, literatury pięknej i kobiecej.

Dzięki uczestnictwu w konsorcjum małopolskich bibliotek, nasi Czytelnicy mogą bezpłatnie korzystać z wykupionych ponad 2 tysięcy publikacji na wszystkich bibliotecznych stanowiskach komputerowych oraz – po otrzymaniu kodu dostępu – zdalnie za pośrednictwem prywatnych komputerów i urządzeń mobilnych.

Bezpłatne kody PIN do zdalnego logowania w czytelni IBUK Libra można otrzymać w bibliotece głównej oraz w filiach bibliotecznych. Serdecznie zapraszamy.

Jak korzystać z zasobów IBUK Libra?

Najważniejsze funkcje platformy IBUK Libra

 

Rejestracja, logowanie, dodawanie kodu PIN, odzyskiwanie hasła

Osobista półka myIBUK