Feryjny Konkurs na Zakładkę do Książki rozstrzygnięty!

Niezwykłe, kolorowe, wykonane różnymi technikami plastycznymi, ciekawe i pełne inwencji twórczej. Takie są zakładki do książek, przesłane w formie zdjęć, wykonane przez dzieci biorące udział w Feryjnym Konkursie „Karteczki się gniewają, gdy je Czytelnicy zaginają”.
Głównym celem konkursu było propagowanie czytelnictwa wśród uczniów i rozbudzanie świadomości poszanowania książek. Prace uczniów zachwyciły jury pomysłowością i starannością wykonania. Niektórzy w sposób ciekawy ujawnili własne upodobania czytelnicze i wykonali więcej niż jedną zakładkę. Uwzględniając wkład pracy, oryginalność i estetykę, jury w składzie: Anetta Żurek, Barbara Kruk, Katarzyna Baran wyróżniło 3 prace. Wyróżnienia otrzymały: Ewelina Bysiek, Gabriela Wódka, Patrycja Anioł. Nagrodą dla wyróżnionych dziewczynek są dyplomy, książeczki z serii „Misia i jej mali pacjenci” oraz drewniane szkatułki napełnione słodyczami.
Dla pozostałych dzieci biorących udział w konkursie przygotowaliśmy także szkatułki pełne słodyczy oraz dyplomy.
Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie, dorosłym za przesłanie zdjęć zakładek. Wszystkie dzieci zapraszamy po odbiór nagród do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Radłowie w godzinach pracy biblioteki (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00).
Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy miłych chwil spędzonych z książką. Piękne, wykonane własnoręcznie zakładki na pewno uczynią czytanie jeszcze przyjemniejszym.