Biblioteka Biskupice Radłowskie. Spotkanie z Roksaną Jędrzejewską – Wróbel

Uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Biskupicach Radłowskich wraz z wychowawcami spotkali się z dr Roksaną Jędrzejewską-Wróbel – znaną i cenioną autorką książek dla dzieci i młodzieży.

Spotkanie było okazją do autorskiej promocji książki „Stan splątania”. Powieść została wyróżniona nagrodą Literacką Podróż Hestii 2022 za najlepszą, najciekawszą i najbardziej wartościową książkę dla młodzieży. W trakcie spotkania uczniowie i nauczyciele twórczo włączali się w dyskusję o problemach młodzieży poruszanych w powieści. Książka z autorską dedykacją jest dostępna   w naszej bibliotece.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Koło kultury”, finansowego przez Województwo Małopolskie w ramach 5. Edycji Budżetu Obywatelskiego.

Fot. Zbigniew Marcinkowski