Wystawa obrazów Pani Stefanii Wójcik – nowa odsłona

Niezwykłą niespodziankę sprawiła nam Pani Stefania Wójcik, która specjalnie z Janowa Lubelskiego przybyła do Radłowa, by po raz kolejny zaprezentować swoje obrazy w naszej bibliotece. Pierwsza wystawa prezentowana była u nas  w 2021r., teraz powraca w nowej, bogatszej odsłonie.

Kolekcja zawiera 30 obrazów wykonanych przede wszystkim w technice olejnej i 22 akwarele. Na obrazach dominują motywy kwiatowe, religijne oraz pejzaże. Wystawa będzie prezentowana do końca listopada w godzinach pracy biblioteki. Istnieje możliwość nabycia eksponowanych obrazów.

Serdecznie zapraszamy.

Stefania Wójcik – mieszka i tworzy w Janowie Lubelskim, absolwentka UMCS w Lublinie i Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Uczestniczy w wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień. Jej prace znajdują się w kolekcjach w wielu domach w kraju i za granicą (Belgia, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Kanada, Australia, USA).