Wieczór z Izabelą Trojanowską

W siedzibie radłowskiej biblioteki publicznej odbyło się spotkanie z gwiazdą polskiej muzyki i filmu Izabelą Trojanowską. Artystka wspominała własną działalność muzyczną i aktorską, przywołując fragmenty najbardziej istotne w jej życiu wydarzenia twórcze. Podczas spotkania artystka zaśpiewała kilka najbardziej znanych swoich przebojów, porywając publiczność do wspólnej zabawy. Pięknie też mówiła o ważności kontaktu z książką. Finałem niecodziennego obcowania ze znaną artystką była możliwość osobistego porozmawiania, zaproszenia do wspólnej fotografii i zakupu płyty.  Moderatorem spotkania był znany pisarz książek dla dzieci i młodzieży Dariusz Rekosz. W spotkaniu udział wziął burmistrz miasta Zbigniew Mączka i dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie Jerzy Woźniakiewicz. Było to przedostatnie wydarzenie w ramach spotkań „Z gwiazdami zaczytani” – zadania realizowanego przez bibliotekę w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Było to przedostatnie wydarzenie w ramach spotkań „Z gwiazdami zaczytani” – zadania realizowanego przez bibliotekę w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.