Aktualności

Warsztaty motywacyjne

Dobiegły końca prowadzone w ciągu dwóch dni warsztaty motywacyjne dla młodzieży z Fundacją Marka Kamińskiego. Certyfikowana trenerka pani Joanna Kal-Walkowiak  na bazie Metody Biegun pokazała młodym ludziom jak budować swoją moc, w jaki sposób określać cele, realizować je, odkrywać swoje mocne strony i dostrzegać słabe, jak skutecznie zaprojektować siebie. W ciągu 2,5 godziny przedstawiła praktyczne narzędzia do realizowania indywidualnych celów i ambicji, do wzmocnienia odporności psychicznej, a także wyjaśniła jak „odnosić porażki i ponosić sukcesy”, ponieważ nie ma sukcesu bez porażki. Metoda biegun oparta jest na 5 podstawowych krokach:

Krok 1. Odkryj swój biegun

Krok 2. Mapa drogi

Krok 3. Droga

Krok 4. Sukces i porażka

Krok 5. Poznaj siebie

A jak mówi Marek Kamiński „Ważna jest droga, nie cel, bo dzięki drodze poznajemy siebie”.

Serdecznie dziękujemy pani Joannie za przeprowadzone warsztaty, nauczycielom za opiekę nad młodzieżą, a młodym ludziom świadomego wyboru celów i realizacji zamierzeń.

19 września w warsztatach wzięła udział młodzież ze Szkoły Podstawowej w Radłowie i Przybysławicach, a 20 września uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Biskupicach Radłowskich, Niwce, Woli Radłowskiej, Zdrochcu.

 

Warsztaty odbyły się w ramach Programu „Partnerstwo dla książki 2023”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.