Aktualności

Warsztaty artystyczne

Już jutro (27 maja 2022r.) w naszej bibliotece podopieczni Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego w Radłowie wezmą udział w warsztatach artystycznych, które poprowadzą:

Monika Wenta – aktorka Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie, znana młodszej widowni głownie dzięki spektaklom „Księga Lasu”, „Jaś i Małgosia”, „Lokomotywa II”, „Powrót Krasnoludków”, „Mały Książę”, „Pinokio”, „Alicja w Krainie Czarów”, „Lato Muminków”. Instruktorka warsztatów teatralnych dla dzieci
i młodzieży w tarnowskim teatrze, tłumaczka książek, wokalistka. Ukończyła także kurs teatru lalek.

Piotr Niedojadło – muzyk, pianista, kompozytor i aranżer zawodowo związany z Teatrem
im. L. Solskiego w Tarnowie oraz Tarnowskim Centrum Kultury. Autor muzyki do spektakli, w tym dla dzieci – m.in. „Król Maciuś Pierwszy”, „Jaś i Małgosia”, znany najmłodszej widowni także z roli kota w tym spektaklu. Instruktor warsztatów muzyczno-teatralnych dla dzieci i młodzieży w tarnowskim teatrze. Nauczyciel w klasie fortepianu i instrumentów klawiszowych w Tarnowskim Centrum Kultury.

Edyta Kożuch – pedagog, terapeuta, interwent kryzysowy, instruktorka zajęć artystycznych, certyfikowana trenerka redukcji stresu i lęku u dzieci, metod relaksacyjnych dla dzieci i młodzieży, certyfikowana trenerka Treningu Zastępowania Agresji TZA ART oraz treningu umiejętności społecznych TUS I i II stopnia. Instruktorka warsztatów teatralnych dla dzieci i młodzieży
w tarnowskim teatrze.

W ramach współpracy w warsztatach wezmą udział również seniorzy z Klubu Seniora w Radłowie.

Spotkanie realizowane w ramach programu „Partnerstwo dla książki 2022”.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.