Aktualności

Wakacyjny konkurs rozstrzygnięty

Miło nam poinformować Państwa, że konkurs „Książka na wakacjach” został już rozstrzygnięty. Komisja w składzie: Barbara Marcinkowska- przewodniczący, Anna Kędzior, Monika Piekarz, Anetta Żurek wyłoniła z pośród nadesłanych prac trzy, które zdobyły I,II i III miejsce.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za nadesłane zdjęcia opatrzone ciekawymi komentarzami, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranych. Z nagrodzonymi skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.

Nagrodzone prace prezentujemy poniżej.

I miejsce:

Opis do zdjęcia

Gdzie ja nie byłam? Co ja nie widziałam! To moje pierwsze wakajki, których nie spędziłam leżąc na półce w bibliotece. Pewna dziewczynka zabrała mnie ze sobą na wczasy. Nie bardzo miała czas, żeby mnie czytać więc i ja skorzystałam z pięknej pogody. Sporo  podróżowałam, ale kiedy tylko mogłam to leżałam: na hamaku, na leżaku…  gdzie się dało😄

To były piękne wakacje!

II miejsce:

Opis do zdjęcia

Ja,”Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara szafa”, która opowiadam o magicznej krainie, w minione wakacje zobaczyłam inną krainę lecz równie niezwykłą… warto było wspinać się tak wysoko na Hyrlatą. W nagrodę, na górze czekał na mnie widok na wspaniałe Bieszczady. Były też połacie borówek i jeżyny tak dojrzałe, że same spadały z krzaczków. Tu na szczycie, ciszę mącił tylko szum trawi jeszcze drżenie moich kartek- wszak Hyrlata to matecznik niedźwiedzi… Tam w Bieszczadach czas płynie inaczej… Zupełnie jak w Narnii.

III miejsce:

Opis do zdjęcia

Jestem nowa w bibliotece, a już spędziłam wakacje w podróży. Wszystkie książki będą mi zazdrościć!Pewien chłopiec o imieniu Kacper zabrał mnie ze sobą na letni wypoczynek! Zażywałam kąpieli słonecznych, oglądałam pokazy akrobatyczne, taneczne… A nawet odbyłam przejażdżkę na koniu! Nie prawdziwym, ale na karuzeli, która była piękna i ogromna! Oj, będzie co opowiadać innym książkom w bibliotece.