Spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki
Już 2 lipca odbędzie się kolejne spotkanie naszego klubu! Tym razem przedmiotem dyskusji będzie książka „Dom między chmurami”.
Mamy świetną wiadomość dla wszystkich stałych klubowiczów oraz osób, które chcą do nas dołączyć. W czasie wakacji młodzież będzie spotykać się w bibliotece regularnie raz w tygodniu, w każdy piątek lipca i sierpnia, w godz. 14.00-17.00.
Spotkanie w pierwszym tygodniu lipca odbędzie się wyjątkowo w czwartek (2 lipca). W tym dniu zainaugurujemy wakacyjne spotkania otwarciem Wystawy obrazów pani Ewy Dochniak.
Udział w spotkaniach MDKK przynosi młodzieży konkretne korzyści. Pozwala rozwijać umiejętność jasnego wyrażania własnego zdania, uczy argumentacji oraz aktywnego słuchania innych. To doskonała okazja do nadrobienia zaległości czytelniczych, wymiany opinii w swobodnej atmosferze oraz integracji w gronie rówieśników.
Serdecznie zapraszamy.


