Śpiewająca biblioteka

Znani i popularni autorzy książek dla dzieci Edyta i Robert Zarębscy spotkali się z dziećmi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Biskupicach Radłowskich i Zdrochca. Spotkanie, które zatytułowano „Śpiewająca biblioteka”, odbyło się w czasie ogólnopolskiej akcji promowania czytelnictwa „Tydzień Bibliotek”.

Autorskie spotkanie z twórcami przebiegło bardzo dynamicznie i interesująco. Było znakomitym bodźcem dla dzieci, by te chętniej sięgały po książki oraz – dzięki swoim marzeniom – realizowały swoje, nawet najambitniejsze plany.

Uczestnicy spotkania mogli kupić książki, porozmawiać z autorami i zrobić pamiątkową fotografię. Kulminacją spotkania było wspólne wykonanie piosenki „Mądra rzeka”.

Literackie spotkanie było też okazją do wyróżnień czytelników Biblioteki Publicznej w Biskupicach Radłowskich. Za wspaniały kontakt z książką nagrodzono: Zofię Proszowską, Kingę Kuklewicz, Bartosza Pytkę, Annę Pytkę i Karolinę Tarcz.

Spotkanie odbyło się w ramach 2. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.