Aktualności

Salonikowy Dzień Mamy

W ostatni czwartek- 23 maja Radłowski Salonik Literacki i Dyskusyjny Klub Książki postanowił docenić Mamy miłą niespodzianką i zorganizował spotkanie w radłowskim MCK odnośnie zdrowia i urody. Dwie przemiłe, piękne i mądre prelegentki opowiedziały jak dbać o siebie, by długo cieszyć się witalnością i młodym wyglądem. Pani Klaudia Nasiadka zaprosiła Mamy do swojej „Odprężalni”, gdzie zaprezentowała techniki masażu twarzy i całego ciała, zarówno relaksacyjnego jak i terapeutycznego. Masaż bańką chińską, ciepłymi kamieniami, masaż czekoladą to tylko niektóre atrakcje dostępne w gabinecie pani Klaudii.

Następnie na Sali widowiskowej MCK pani Katarzyna Jurczak przedstawiła paniom prezentację o właściwej pielęgnacji skóry. Z jakich warstw się składa, co wpływa na jej uwodnienie, jakie procesy towarzyszą starzeniu się skóry i jak temu przeciwdziałać- w oparciu o kosmetyki z konopii-  dużo skondensowanej wiedzy dostarczyła nam pani Kasia.

Spotkanie zakończyło się losowaniem upominków- karty podarunkowej na masaż w „Odprężalni”  od pani Klaudii oraz kremu i serum z wyciągiem z konopii, od pani Kasi.

Mamy, które wybrały się tego dnia na spotkanie Saloniku i DKK z pewnością nie żałowały poświęconego czasu.