Rusza realizacja projektu „Z gwiazdami zaczytani”

Robocze spotkanie w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie dotyczące realizacji zadania „Z gwiazdami zaczytani” finansowanego w ramach pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Realizacja projektu rozpocznie się w drugiej połowie września 2016 r. i potrwa do czerwca 2017 r.

Wśród artystycznych propozycji znajdą się m.in.: spotkanie z Arturem Barcisiem, Robertem Makłowiczem, Ewą Chotomską, poetą ks. Wacławem Buryłą, koncert Grzegorza Turnaua, zespołu Eleni.

Miejska Biblioteka w Radłowie zakupi w październiku nowości wydawnicze za kwotę 25 tysięcy złotych

Wszystkim, którzy oddali głos na nasze zadanie raz jeszcze pięknie DZIĘKUJEMY!