Promocja najnowszej książki Agnieszki Opolskiej

Agnieszka Opolska pisarka, która w roku 2016 gościła w radłowskiej bibliotece, promując swoją książkę pt. „Anna May” (Literacki Debiut 2015 r.) ponownie odwiedziła naszą gminę Radłów.

Tym razem spotkała się z czytelnikami w bibliotece w Wał-Rudzie, gdzie promowała swoją najnowszą książkę zatytułowaną „Róża”. Opowiadając o swoich zainteresowaniach, o początkach pisarstwa, o bohaterach swoich książek, w sposób przekonywujący zachęcała do sięgania po literaturę.

A. Opolska jest nie tylko autorką powieści ale również malarką. Spotkaniu towarzyszyła więc autorska wystawa obrazów.

Podczas spotkania subtelnie zaśpiewała Weronika Kosman – uczennica Niepublicznego Gimnazjum w Przybysławicach.

Po spotkaniu można było zakupić najnowszą powieść „Różę” i otrzymać autograf od autorki.