„Okładka mojej ulubionej książki” – rozstrzygnięcie konkursu

Pinokio, Ania z Zielonego Wzgórza, Koziołek Matołek i inni bohaterowie książek mają swoich fanów wśród dzieci, które wzięły udział w konkursie na projekt okładki ulubionej książki. Głównym celem konkursu było popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci, rozwijanie wyobraźni, kreatywności i wrażliwości artystycznej.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie i przesłanie zdjęć swoich prac. Jury w składzie: Anetta Żurek, Barbara Kruk, Katarzyna Baran postanowiło nagrodzić wszystkie dzieci oraz wyróżniło cztery prace, które wykonali: Emilia Bocoń, Bartłomiej Serwin, Katja Czekańska, Natalia Frąc.
Wszystkie dzieci zapraszamy po odbiór nagród do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Radłowie w godzinach pracy biblioteki (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00).
Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy miłych chwil spędzonych z ulubioną książką.