Nowy Rok Szkolny 2022/2023 – nowe książki w bibliotece

Wraz z Nowym Rokiem Szkolnym w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej im. prof. Franciszka Ziejki pojawiły się nowe książki.

„Nie ufaj mu”, „Obrazy z przeszłości” autorstwa Remigiusza Mroza, „Długa noc” Wojciecha Chmielarza, „Empuzjon” Olgi Tokarczuk, powieści obyczajowe najpopularniejszych polskich autorek to tylko niektóre nowości książkowe zakupione w ostatnim czasie dla naszych Czytelników.

Z myślą o naszych małych Czytelnikach zakupiliśmy m.in. kolejne części z serii Akademia jednorożców, książki autorstwa Renaty Piątkowskiej, Roksany Jędrzejewskiej – Wróbel, Elizy Piotrowskiej. Natomiast książki z serii Lato autorstwa Jenny Han na pewno będą wciągającą lekturą dla miłośników młodzieżowych romansów.

Dyrektorom, Nauczycielom, Uczniom, Pracownikom Szkół życzymy dobrego Nowego Roku Szkolnego i czasu spędzonego z pożyteczną książką. Zapraszamy do biblioteki.