„Na tropie afery, gdzie podziały się litery”

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie zaprosiło najmłodszych do Miejskiego Centrum Kultury w Radłowie na Spotkanie autorskie z grupą teatralną i Spektakl promujący czytelnictwo pt. „Na tropie afery, gdzie podziały się litery”.

Krakowscy aktorzy z Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” zaprezentowali dzieciom widowisko, którego celem dydaktycznym było zachęcanie dzieci do czytania książek, do odwiedzania bibliotek. Aktorzy angażowali dzieci do aktywnego udziału w spektaklu, który zakończył się wspólnym ślubowaniem. Dzieci obiecały, że będą odwiedzać biblioteki i czytać książki.

Dziękujemy wychowawcom i przedszkolakom z Radłowa, Niwki i Zabawy za aktywny udział w spotkaniu i do zobaczenia w bibliotece.

Spotkanie odbyło się w ramach programu „Partnerstwo dla książki 2023”.