Aktualności

Kody Legimi już dostępne dla Czytelników

Na platformie Legimi Czytelnicy Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Radłowie już mogą czytać najnowsze e-booki. Bezpłatne kody czekają na Czytelników w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Radłowie oraz w filiach bibliotecznych na terenie gminy. Serdecznie zapraszamy Czytelników po odbiór kodów Legimi. Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną jest możliwy dzięki dofinansowaniu, które biblioteka otrzymała w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych – nabór II ze środków finansowych Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

 

Zakup usługi dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Co zrobić, aby korzystać z Legimi bez limitu?

1. Dostęp do zasobu Legimi mogą uzyskać zarejestrowani Czytelnicy biblioteki głównej oraz filii bibliotecznych.  
2. Jeden czytelnik może otrzymać jeden kod do zarejestrowania w danym miesiącu.
3. Aby otrzymać dostęp należy przyjść do Biblioteki i odebrać darmowy kod dostępu. Kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa. Liczba kodów jest ograniczona.
4. Następnie trzeba założyć konto w serwisie Legimi na podstronie https://www.legimi.pl/rajska/ i podać otrzymany kod dostępu, pobrać darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie, zalogować się. Nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi ważny jest przez okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po kod na następny miesiąc należy zgłosić się ponownie do biblioteki. Kody na dany miesiąc wydawane są od pierwszego roboczego dnia miesiąca. E-booki można czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer. Kodów nie można odstępować ani odsprzedawać osobom trzecim.
5. Przed skorzystaniem z usługi należy zapoznać się z regulaminem.

W razie pytań w sprawach technicznych lub związanych z katalogiem można kontaktować się poprzez adres e-mail: support@legimi.com