Biblioteka w Biskupicach Radłowskich. Nowości wydawnicze

Czytanie książek jest jednym z najlepszych pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Nie tylko wzbogaca słownictwo, ale również uczucia, emocje i myśli. Odpowiednia książka ma też walory terapeutyczne. To dobry lek na współczesne przeciążenia cywilizacyjne.

Miłośników dobrej książki informujemy o nowym zakupie książek do biblioteki. Wśród wielu tytułów znajdą się zapewne pozycje, które czytelników zainteresują. Zapraszamy!

Zakup dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego programu rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Nazwa zadania : „Dofinansowanie dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnej dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/ synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek 1.1. w ramach NPRCz 2.0”